Dogselect TUŇÁK s BÝČÍM masem - 170 g

Dogselect TUŇÁK s BÝČÍM masem - 170 g

Dostupnost: do 14 dnů

18,- Kč (bez DPH 15,65 Kč)

V kategoriích:

Superprémiová konzerva pro psy s tuňákem a býčím masem. Superprémiové, 100% přírodní konzervy jsou vyrobeny s použitím pečlivě vybraných surovin. Tmavé maso tuňáka ponořené do chutné šťávy zajišťuje vysokou přijímatelnost krmiva, pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu organismu a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí.

Maso z tuňáka má nízký obsah tuků a naopak vysoký obsah tzv. esenciálních proteinů, které jsou rychleji a lechce stravitelné. Vysokoý obsah fosforu zajišťuje správný růst kostí a zubů, ochraňuje nervový systém a napomáha (zvyšuje) plodnosti. Obsahuje vitamíny a prvky, kterých je v ostatních potravinách nedostatek a nebo tam nejsou obsaženy vůbec. Například vitamín E a selen, které se významně podílí na rozmnožování a na ochraně buněk. Konzervy Tuni jsou vhodné pro každé zvíře s jakoukoliv dietů, pro mláďata, dospělé a seniory.

Složení: Ryby a vedlejší produkty z ryb (tuňák 20 %), maso a vedlejší výrobky živočišného původu (býčí 9 %), cereálie (rýže 4 %), mrkev, voda. Přísady: želatina, vitamín A 2500 UI/Kg, vitamín D3250 UI/Kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 25 mg/Kg.

Nutriční hodnoty: Vlhkost 80%, proteiny 9%, tuky 4%, popel 2%.

Balení: 170g

Naše zboží

TOPlist