Happy Dog Supreme Sensible Toscana 12,5 kg

Happy Dog Supreme Sensible Toscana 12,5 kg

Dostupnost: do týdne

1 109,17 Kč (bez DPH 916,67 Kč)

V kategoriích: PES - KRMIVO

Výrobce: Happy Dog

Happy Dog vám přináší inovované krmivo Supreme Toscana ve špičkové super premium kvalitě. Je obohaceno o jedinečný Happy Dog Life plus concept. Receptura je sestavena podle tradiční, zdraví prospěšné toskánské kuchyně. Klasické složky středomořské kuchyně nám poskytují především přirozenou ochranu před civilizačními chorobami a onemocněním srdce a cév až do pozdního věku.

JEHNĚČÍ S RÝŽÍ

Nejjemnější sousta pro Vašeho citlivého psa !

Zdravá kuchyně Středomoří

Snížený obsah tuku - pouze 6,5 %

Dietní jehněčí a losos

Toskánské aromatické bylinky

Panenský olivový olej

Výtěžek z jadérek červených hroznů

Novozélandští mořští měkkýši

Jedinečný HAPPY DOG LIFE PLUS CONCEPT

Vynikající stravitelnost - přes 90%

Výborná snášenlivost

Bezproblémový příjem

Pro psy s potravní alergií

Pro citlivé psy s častými poruchami trávení

Pro psy s normální tělesnou aktivitou

S osvědčenou kloubní výživou jako přídavek navíc!

Nová vylepšená receptura!

 

TOSCANA je předurčena k šetrné výživě všech dospělých psů s obzvláště vysokými potravními nároky. Díky zámerně zredukovanému obsahu tuku (poze 6,5%) je vhodná i pro psí seniory, anebo k redukci nadváhy. Vhodné pro městské rodinné psy s minimem tělesné aktivity.

 

SUPREME TOSCANA přináší:

•Dietní jehněčí a lososí maso - pouze nízký obsah cholesterolu

•Aromatické toskánské bylinky - cenné éterické oleje, silice a hořčiny s příznivým vlivem na zdravé trávení a látkovou výměnu

•Panenský olivový olej - nepostradatelné Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny

•Extrakt ze zrnek červených hroznů - cenné polyfenoly, které mají s příznivý účinek na srdce a krevní oběh

•Extrakt z novozélandských mořských měkýšů - dosud nejúčinnější přírodní výživa kloubních chrupavek

•Jedinečný HAPPY DOG LIFE PLUS CONCEPT - komplex přírodních účinných látek s příznivým vlivem na zdraví, imunitu a vitalitu

Díky této jedinečné HAPPY DOG receptuře je tato pestrá paleta zdravých středomořských přísad vůbec poprvé k dispozici i k výživě našich psů.

Díky mimořádně vysoké kvalitě surovin TOSCANA i přes upravený obsah proteinů a tuků poskytuje dospělým psům se sníženou aktivitou optimální celoživotní výživu až do pozdního věku.

Složení:

Kukuřice, jehněčí masová moučka (13%), lososí masová moučka (9%), rýžová mouka, drůbeží masová moučka, bramborová mouka, cukrovarské řízky, drůbeží masový hydrolyzát, jablečná matolina (1,1%), drůbeží tuk, olivový olej (1%), sušená vejce, chlorid sodný, kvasnice (sušené), chlorid draselný, mořské řasy (sušené), lněné semeno (0,2%), fermentovaný ječmen (sušený) (0,2%), novozélandské mušle (sušené) (0,05%), matolina z červených hroznů, bezinky, artyčoky, pampeliška, saturejka, majoránka, zázvor, rozmarýn, list šalvěje, tymián, list břízy, kopřiva, plody anýzu, bazalka, plody fenyklu, bezový květ, levandulový květ, koriandr, heřmánek, medvědí česnek, tužebník, kořen lékořice (bylinky celkem: 0,28%), minerální látky, stopové prvky, vitamíny.

Naše zboží

TOPlist