TuniCat TUŇÁK a RÝŽE - 170 g

TuniCat TUŇÁK a RÝŽE - 170 g

Dostupnost: do 14 dnů

15,13 Kč (bez DPH 12,50 Kč)

V kategoriích: KOČKA - KRMIVO

Výrobce: TuniCat

Superprémiová konzerva pro kočky s tuňákem a rýží. Superprémiové, 100% přírodní konzervy jsou vyrobeny s použitím pečlivě vybraných surovin. Tmavé maso tuňáka ponořené do chutné šťávy zajišťuje vysokou přijímatelnost krmiva, pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu organismu a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí.

Maso z tuňáka má nízký obsah tuků a naopak vysoký obsah tzv. esenciálních proteinů, které jsou rychleji a lechce stravitelné. Vysokoý obsah fosforu zajišťuje správný růst kostí a zubů, ochraňuje nervový systém a napomáha (zvyšuje) plodnosti. Obsahuje vitamíny a prvky, kterých je v ostatních potravinách nedostatek a nebo tam nejsou obsaženy vůbec. Například vitamín E a selen, které se významně podílí na rozmnožování a na ochraně buněk. Konzervy Tuni jsou vhodné pro každé zvíře s jakoukoliv dietů, pro mláďata, dospělé a seniory.

Složení: Ryby a vedlejší produkty z ryb (tuňák 50 %), cereálie (rýže 9 %), voda. Přísady: želatina, vitamín A 3000 UI/Kg, vitamín D3 320 UI/Kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 33 mg/Kg.

Nutriční hodnoty: Vlhkost 78%, proteiny 15%, tuky 3%, popel 2%.

Balení: 170 g

Naše zboží

TOPlist